Yeni Evrenimiz Blue Acilmistir. Herkesi Bekliyoruz...
Ogame Nedir ?

 

Ogame oyunu, hiçbir program yüklemenize gerek kalmadan güncel tüm browser yani tarayıcılarla oynanabilen ve multiuser diye bilinen çok kullanıcının aynı anda oynadığı gelişmiş bir strateji oyunudur.

 

Bu oyunu oynamak için diğer oyunlardakilerin aksine, bilgisayarınıza hiç bir program yüklemezsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza hiç bir yük getirmez ve bilgisayar konfigürasyonunun çok iyi olmasına ihtiyaç duymaz. Klasik bir bilgisayar ve güncel bir tarayıcı ogame oyununu oynamanıza yeterli olacaktır.

 

Ogame oyunu uzayda geçen bir serüveni konu olan, birden fazla oyuncuyla oynanan ve tamamen strateji temelli bir oyundur. Bu oyuna başladığınızda tamamen sizin stratejinize uygun olarak gelişme gösterebilir ve diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz. İsterseniz savunma ağırlıklı, isterseniz filo yani saldırı ağırlıklı veya isterseniz kademe ağırlıklı oyun oynayabilirsiniz.

 

Arkadaş listenize eklediğiniz arkadaşlarınızla müttefik saldırılar düzenleyebilir veya müttefik savunmalar yapabilirsiniz.

 

Kendi arkadaş guruplarınızla İttifaklar kurabilir, onları guruplara ve yetkilere ayırabilir ve birlikte başka ittifaklara savaş açarak onlara kafa tutabilirsiniz. Ogamesavasi' nda  tüm bunlar geçerlidir. Güçlü dostluklar kurarak oyunda birinciliğe oynayabilirsiniz. Ogame oyunu çok oyunculu bir oyun olduğu için yalnız başınıza liderliği elinizde tutmanız gerçekten çok zordur. O yüzden ittifak kurarak veya mevcut ittifaklara katılarak kendinizi daha sağlama almış olursunuz.

 

Büyük savaşlar sonucunda eğer savaş sizin gezegeninizde olduysa ve şansınız yolunda gittiyse AY sahibi olabilir ve AY' ın size sağlayacağı bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Ay üzerine inşa edebileceğiniz Radar sayesinde başka oyuncuların filo hareketlerini takip edebilir ve onların filolarına kilit atabilirsiniz.


OGame Savaşı 2009 - 2012 Tüm Hakları Saklıdır | www.ogamesavasi.com